Blanc Resim Mağazası

21 Mayıs 2011 Yazan:  
Kategori: Duyurular, Resim, Sanat, Sanatsal Etkinlikler, Sergiler

İçinizi ısıtacak, mekanlarınızı renklendirecek ve neşelendirecek yağlı boya tablolara ulaşmanın en kolay ve doğru adresi Blanc Mağazası…

Bağdat Caddesi Kızıltoprak’ta bulunan Blanc Resim Mağazası farklı boyut, renk ve tarz anlayışı içeren resimleri ile açıldığı günden bu yana birçok sanatsever ve koleksiyonere kapılarını açmıştır.

Kuruluş amacı olarak yaşadığınız mekanı sizin için özel kılacak ile zenginleştirmek olan Blanc, ev dekorasyonunun vazgeçilmez unsuru olan yağlı boya tablolara uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz bir mekan.

Klasik, modern, oryantalist ve soyut resimleri bir araya getiren Blanc, yeni bir anlayışı ortaya koymaktadır. Kendiniz için tasarlayacağınız mekanlarınıza uygun resimleri bir arada bulabileceğiniz galeri kıvamındaki bu resim mağazası, kapıdan giren her sanatsevere sıcak bir ortam yaratmaktadır.

Hayalini kurduğunuz resimleri sizin için gerçeğe dönüştüren Blanc Resim Mağazası’nda, uzun yıllardır beraber çalıştığı Azeri kökenli İranlı sanatçı Mahmudy Fotovvat’ ın yaptığı birbirinden farklı İstanbul peyzajlarını, At resimlerini, Padişah Portreleri ve Hat çalışmalarını, Semazen resimlerini ve soyut kompozisyonları bir arada bulmak mümkündür.

Blanc’ın yeni koleksiyonunda bulunan orijinal yağlı boya tablolar sembolizmden oryantalizme kadar uzanan çeşitlilikte sizi karşılıyor. Kendinizi bir anda tarihi bir mekanda, bir İstanbul manzarasında, hayatın bir kesitinde, ilahi aşkta ya da renklerin oluşturduğu soyut bir boyutun içinde buluveriyorsunuz.

Bu sıcak mekanda sizi bekleyen tablolara, Bağdat Caddesi No:94/2 Kızıltoprak adresinden, hafta içi ve cumartesi günleri saat 10.00 – 19.30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca talebe göre daha önceden rezervasyon ile Pazar günleri de mağazamız açılabilmektedir.

Adres: Bağdat Caddesi No:94/2 Kızıltoprak/İST
Tel: 0216 450 66 22
Mail: info@cadde94.com
Web: www.cadde94.com

www.sanatlog.com