Eskişehir Işık Gösterisi İle Büyülendi…

Anadolu Üniversitesi 13. Uluslararası Eskişehir Film Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl 13.sü düzenlenen festival kapsamında 1 Mayıs Pazar akşamı Tepebaşı eski belediye binası üzerinde ışık gösterisi düzenlendi…

“Eskişehir’de her yer sinema olacak” sloganı ile bu yıl sinemaseverlere dolu dolu bir etkinlik hazırlayan Anadolu Üniversitesi 13. Uluslararası Eskişehir Film Festivali, bu amaca uygun olarak sinema tarihi ve Eskişehir ile alakalı ışık gösterisi düzenleyerek Eskişehir’de bir ilke imza attı. Eskişehir halkının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte birbirinden güzel grafik çalışmaları izleyenleri büyüledi.

Gösteriyi izleyen bir konuk, ışık gösterisinin mükemmel olduğunu söyleyerek şunları söyledi:

‘’ Türkiye’nin çağdaş yüzü Eskişehir’de böylesine güzel bir ışık gösterisi izlemek beni çok memnun etti. Kesinlikle Eskişehir’e ve Anadolu Üniversitesi’ne yakışan da buydu. Festival dâhilinde şehrimizde böylesine harika etkinliklerin yapılıyor olması şehri festival kentine dönüştürüyor.”

www.sanatlog.com

İlişkili yazılar

Yorumlar

2 Yorum on "Eskişehir Işık Gösterisi İle Büyülendi…"

  1. efsun on Sal, 3rd May 2011 10:06 pm 

    gösteri gerçekten çok güzeldi ama 1 buçuk saat geç başlamasaydı daha iyi olurdu. bunun sebebi neydi acaba?

  2. irfan ergün on Çar, 4th May 2011 1:43 pm 

    Ben eşimle birlikte o ışık gösterisini izledik.Çok harika ve görülmeye değerdi.Eskişehir Film Festivaline imkanı olan herkes 30 Nisan-8 Mayıs tarihleri arasında mutlaka gitmeli.
    İrfan Ergün

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz...
Yorumunuzda avatar çıkması için gravatara üye olmalısınız!
Additional comments powered by BackType